REVAN s.r.o

Fotovoltalické systémy

Pomocou fotovoltalických systémov dokážete vyrábať elektrinu pre vlastné využitie a dokážete tak ušetriť množstvo financii. Solárne panely Vám zabezpečia energiu zo Slnka a Vy tak môžete šetriť životné prostredie.

Informácie

V súčasnosti už množstvo ľudí využíva tieto systémy, no medzi obľúbené zariadenia patria hlavne solárne panely, ktoré majú široké spektrum využitia, napríklad sa dajú využiť na ohrev teplej vody pomocou elektrickej špirály. Solárne systémy, ktoré fungujú celoročne sú schopné ohriať až 60-75% pitnej vody pre domácnosť.  Taktiež si pomocou nich dokážete vykúriť bazén, skleník a mnoho iného. Je možné ich použiť aj na vykurovanie, ideálne sú však pre podlahové kúrenie v rodinných domoch. 

Naše služby siahajú od odborného poradenstva až po kompletnú montáž fotovoltalických systémov. Solárne zostavy montujeme na strechy domov a hál. Pracujeme s TOP značkami na trhu a samozrejmosťou je záruka na všetky zariadenia a servis. Výhodou je, že na tieto systémy môžete čerpať aj dotácie od štátu. Popularita týchto systémov prudko rastie, pretože dokážete ušetriť niekoľko desiatok či stoviek eur mesačne.