REVAN s.r.o Rôzne služby od projektovania až po montáž, či už bleskozvodov fotovoltalických systémov a mnoho ďalšieho. Vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru, stačí ak vyplníte formulár a následne nám ho odošlete. O ostatné sa už postaráme my. ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU

O NÁS

KTO SME

REVAN s.r.o

Naša firma poskytuje kvalitné služby v oblasti elektroinštalácii, bleskozvodov, ale taktiež aj fotovoltalických systémov a metalickej kabeláži už od roku 1992. Od návrhov až po ich zhotovenie a montáž.

Okrem toho ponúkame našim klientom kompletné revízie a následné vypracovanie výstupných alebo opakovaných revíznych správ. Taktiež Vám radi pomôžeme s inžinierskou projekciou a na základe Vašich požiadaviek vypracujeme rôzne projekty v profesnej časti elektroinštalácie.

O NÁS

REVAN s.r.o

Zostávame verní rovnakým princípom, na ktorých bola naša spoločnosť založená pred viac ako 18 rokmi: poskytovanie špičkových služieb našim klientom, bezpečnosť na prvom mieste, vytváranie príležitostí pre našich ľudí, poskytovanie výnimočnej práce.

TECHNOLÓGIA

MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Využívame najmodernejšie dostupné technológie aby sme vám dodali efektívne a hlavne kvalitné elektroinštalácie.

NÁŠ TÍM

PROFESIONÁLNY TÍM

Prepájame odborné znalosti naprieč službami a riešeniami aby sme dosiahli transformačné výsledky. Celoslovensky navrhujeme, staviame, financujeme, prevádzkujeme a riadime projekty a programy, ktoré odomykajú príležitosti.

NAŠE VÝSLEDKY

Za 18 rokov sme nazbierali nespočetné množstvo skúseností, ktoré využívame pri realizácii Vašich projektov. Náš 15 členný tím tvoria špičkoví odborníci, pre ktorých sú prioritou Vaše predstavy a požiadavky.

0
ROKOV NA TRHU
0
ČLENNÝ TÍM

RECENZIE

Peter B.
Peter B.
Read More
Elektrika na všetky spôsoby. Opýtal som sa, pan sa prišiel pozrieť a uz je aj urobene. Takže prvý krok mam za sebou, ďalšie práce sme sa dohodli, ze z ohľadom na moju peňaženku všetko rozdelíme na jednotlivé kroky, aby to nebolo veľa. Veľmi slušne vystupovanie aj jednanie. Na cene sme sa dohodli, bola akceptovateľna. Po práci som dostal podrobný zoznam materiálu a prác, ktoré sa u mna realizovali, takze veľmi transparentne jednanie.

REVAN Elektroinštalácie

Váš príbeh začína u nás.